Cukkinis lasagne
HOZZÁVALÓK:
| 2 db | cukkini (kb 400g-os) |
| 1 fej | vöröshagyma |
| 2-3 ek | olívaolaj |
| 2 gerezd | fokhagyma |
| 400 g | darált hús |
| 40 g | sűrített paradicsom |
| 500 ml | passzírozott paradicsom |
| 1 tk | só |
| 1/4 tk | bors |
| 1-2 ek | cukor |
| 2 tk | bolognese fűszer (olaszos fűszerkeverék) |
| 2 ek | aprított petrezselyem |
| 1 ek | aprított bazsalikom |
| 250 g | ricotta |
| 1 db | tojás |
| reszelt mozzarella | |
| reszelt parmezán | |
ELKÉSZÍTÉS:
A cukkinit zöldséggyalun szeletekre vágtam. Sütőpapíros tepsin egymás mellé fektettem a cukkini szeleteket, majd 190 fokos sütőben (alsó/felső sütéssel) addig sütöttem őket, amíg szép színt kaptak. Így szerintem finomabb is a cukkini, valamint nem ereszt annyi vizet a lasagne-ban.
Eközben egy kisebb fej aprított hagymát olíva olajon két gerezd zúzott fokhagyma társaságában megpirítottam.
Hozzáadtam a darált húst (ízlés szerint lehet sertés, marha, vagy szárnyas is), amit aztán a hagymával morzsásra sütöttem.
Hozzá adtam a sűrített paradicsomot, majd miután összesültek, ráöntöttem a passzírozott paradicsomot is. Fűszereztem sóval, borssal, cukorral, bolognese fűszerrel (ennek hiányában szárított bazsalikom és olasz fűszerkeverék is jó).
Kb. fél órát főztem, hogy sűrű legyen a szósz. Az utolsó 5 percben belekevertem két evőkanál aprított petrezselymet és egy evőkanál aprított, friss bazsalikomot is.
A ricottat egy külön tálkában összekevertem egy nyers tojással.
Egy 30X20 cm-es tűzálló tál aljára pár kanál paradicsomos szószt öntöttem, majd a cukkini szeletek egyharmadával befedtem a tál alját.
Erre kentem a ricotta felét, majd megszórtam reszelt mozzarellával és parmezánnal (ízlés szerint, én kb. 200 g sajtot használtam fel összesen).
Erre kerül a húsos szósz fele, megint cukkini, a maradék ricotta, a sajtok, majd a maradék bolognai szósz, cukkini és a maradék reszelt sajtok.
A cukkinis lasagnet 190 fokos sütőben kb. fél óra alatt szép aranyszínűre sütöttem.
Hagytam kicsit hűlni, mielőtt szeleteltem.
Eközben egy kisebb fej aprított hagymát olíva olajon két gerezd zúzott fokhagyma társaságában megpirítottam.
Hozzáadtam a darált húst (ízlés szerint lehet sertés, marha, vagy szárnyas is), amit aztán a hagymával morzsásra sütöttem.
Hozzá adtam a sűrített paradicsomot, majd miután összesültek, ráöntöttem a passzírozott paradicsomot is. Fűszereztem sóval, borssal, cukorral, bolognese fűszerrel (ennek hiányában szárított bazsalikom és olasz fűszerkeverék is jó).
Kb. fél órát főztem, hogy sűrű legyen a szósz. Az utolsó 5 percben belekevertem két evőkanál aprított petrezselymet és egy evőkanál aprított, friss bazsalikomot is.
A ricottat egy külön tálkában összekevertem egy nyers tojással.
Egy 30X20 cm-es tűzálló tál aljára pár kanál paradicsomos szószt öntöttem, majd a cukkini szeletek egyharmadával befedtem a tál alját.
Erre kentem a ricotta felét, majd megszórtam reszelt mozzarellával és parmezánnal (ízlés szerint, én kb. 200 g sajtot használtam fel összesen).
Erre kerül a húsos szósz fele, megint cukkini, a maradék ricotta, a sajtok, majd a maradék bolognai szósz, cukkini és a maradék reszelt sajtok.
A cukkinis lasagnet 190 fokos sütőben kb. fél óra alatt szép aranyszínűre sütöttem.
Hagytam kicsit hűlni, mielőtt szeleteltem.
